Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(38 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
==Styrelsemedlemmar | ==Styrelsemedlemmar 2023== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 13: | Rad 13: | ||
|- | |- | ||
| Vice ordförande | | Vice ordförande | ||
| | | Mattias Eriksson | ||
| | | Gkv 16 | ||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | | Anders Thunholm | ||
| | | Mbv 332 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
| | | Angelika De Harder | ||
| | | Gkv 54 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Lina Särnklint | ||
| | | Gkv 42 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Jan Engström | ||
| Mbv | | Mbv 370 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Hannes Falk | ||
| Mbv | | Gkv 74 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Anna Fornwall | |||
| Mbv 274 | |||
|- | |||
|} | |} | ||
==Kontakta styrelsen== | ==Kontakta styrelsen== | ||
[mailto:styrelsen@baecken.org '''styrelsen@baecken.org'''] - som går till alla i styrelsen | [mailto:styrelsen@baecken.org '''styrelsen@baecken.org'''] - som går till alla i styrelsen | ||
==Ansvarsområden 2023== | |||
==Ansvarsområden | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 59: | Rad 52: | ||
! align="left" | Namn | ! align="left" | Namn | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | VA & Fjärrvärme | ||
| | | Hannes Falk | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[ | | align="left" | El, [[belysning]] och elbilsladdning | ||
| | | Mattias Eriksson | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Lekplatser]] | | align="left" | [[Lekplatser]] & Facebook | ||
| | | Anna Fornwall | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | | align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | SRV & containrar | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | Information, hemsidan | ||
| | | Anna Fornwall & Jenny Lantz | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Kabel-tv]] | | align="left" | [[Kabel-tv]] | ||
| | | Angelika De Harder | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | Garage | ||
| | | Mattias Eriksson & Jan Engström | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | | align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter |
Versionen från 16 april 2023 kl. 19.33
Styrelsemedlemmar 2023
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Mattias Eriksson | Gkv 16 | |
Kassör | Anders Thunholm | Mbv 332 | |
Sekreterare | Angelika De Harder | Gkv 54 | |
Ledamot | Lina Särnklint | Gkv 42 | |
Ledamot | Jan Engström | Mbv 370 | |
Suppleant | Hannes Falk | Gkv 74 | |
Suppleant | Anna Fornwall | Mbv 274 |
Kontakta styrelsen
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
Ansvarsområden 2023
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme | Hannes Falk |
El, belysning och elbilsladdning | Mattias Eriksson |
Lekplatser & Facebook | Anna Fornwall |
Grönområden och Städdagar | Lina Särnklint |
SRV & containrar | Lina Särnklint |
Information, hemsidan | Anna Fornwall & Jenny Lantz |
Kabel-tv | Angelika De Harder |
Garage | Mattias Eriksson & Jan Engström |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |