Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 67: | Rad 67: | ||
| Lina Särnklint | | Lina Särnklint | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Information, hemsidan | | align="left" | Information, hemsidan | ||
| | | Anna Fornwall & Jenny Lantz | ||
|- | |||
| align="left" | [[Kabel-tv]] | |||
| Angelika Deharder | |||
|- | |- | ||
| align="left" | Garage | | align="left" | Garage |
Versionen från 16 april 2023 kl. 19.30
Styrelsemedlemmar 2022
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Mattias Eriksson | Gkv 16 | |
Kassör | Anders Thunholm | Mbv 332 | |
Sekreterare | Fredrik Roos | Mbv 334 | |
Ledamot | Lina Särnklint | Gkv 42 | |
Ledamot | Angelika Blomqvist | Gkv 54 | |
Suppleant | Hannes Falk | Gkv 74 | |
Suppleant | Anna Fornwall | Mbv 274 |
Kontakta styrelsen
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
Ansvarsområden 2022
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme | Hannes Falk |
El, belysning och elbilsladdning | Mattias Eriksson |
Lekplatser & Facebook | Anna Fornwall |
Grönområden och Städdagar | Lina Särnklint |
SRV & containrar | Lina Särnklint |
Information, hemsidan | Anna Fornwall & Jenny Lantz |
Kabel-tv | Angelika Deharder |
Garage | Mattias Eriksson & Jan Engström |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |