Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
Admin (diskussion | bidrag) |
||
Rad 27: | Rad 27: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Emine Oulad Yones | ||
| Mbv | | Mbv 344 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Rolf Lundh | ||
| Mbv | | Mbv 322 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Kaj Nord | |||
| Gkv 18 | |||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Emil Wanngren | ||
| Gkv 24 | |||
|} | |} | ||
Versionen från 23 april 2018 kl. 20.19
Styrelsemedlemmar 2016
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Kassör | Helena Quedlinburg | Gkv 11 | |
Sekreterare | Erika Sales | Mbv 350 | 08-88 05 29 |
Ledamot | Lars Holmqvist | Mbv 328 | 073-259 40 84 |
Ledamot | Emine Oulad Yones | Mbv 344 | |
Ledamot | Rolf Lundh | Mbv 322 | |
Suppleant | Kaj Nord | Gkv 18 | |
Suppleant | Emil Wanngren | Gkv 24 |
Kontakta styrelsen
Det finns fyra möjliga mail adresser att använda:
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
ordforanden@baecken.org - som bara går till ordföranden
kabeltv@baecken.org - som bara går till ansvariga för kabel-TV
Ansvarsområden 2015
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme, el, belysning | Fredrik Eklund |
Lekplatser | Emine Oulad Yones |
Grönområden och Städdagar | Erica Sales |
SRV & containrar | Erica Sales |
Information, hemsidan, Facebook, Kabel-tv | Lars Holmqvist |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |