Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
(37 mellanliggande sidversioner av samma användare visas inte) | |||
Rad 1: | Rad 1: | ||
==Styrelsemedlemmar | ==Styrelsemedlemmar 2024== | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 13: | Rad 13: | ||
|- | |- | ||
| Vice ordförande | | Vice ordförande | ||
| | | Lina Särnklint | ||
| Mbv | | Mbv 274 | ||
|- | |- | ||
| Kassör | | Kassör | ||
| | | Kaj Nord | ||
| Gkv | | Gkv 18 | ||
|- | |- | ||
| Sekreterare | | Sekreterare | ||
| | | Anna Fornwall | ||
| | | Gkv 54 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Gustav Gafvelin | ||
| | | Gkv 76 | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Jan Engström | ||
| Mbv | | Mbv 370 | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| | | Hannes Falk | ||
| | | Gkv 74 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| ---- | |||
| | |||
|- | |||
|} | |} | ||
==Kontakta styrelsen== | ==Kontakta styrelsen== | ||
[mailto:styrelsen@baecken.org '''styrelsen@baecken.org'''] - som går till alla i styrelsen | [mailto:styrelsen@baecken.org '''styrelsen@baecken.org'''] - som går till alla i styrelsen | ||
==Ansvarsområden 2024== | |||
==Ansvarsområden | |||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
|- | |- | ||
Rad 57: | Rad 52: | ||
! align="left" | Namn | ! align="left" | Namn | ||
|- | |- | ||
| align="left" | VA & Fjärrvärme | | align="left" | VA & Fjärrvärme | ||
| | | Hannes Falk | ||
|- | |||
| align="left" | El, [[belysning]] och elbilsladdning | |||
| Jan Engström | |||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Lekplatser]] | | align="left" | [[Lekplatser]] | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | | align="left" | [[Grönområden]] och [[Städdagar]] | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |- | ||
| align="left" | SRV & containrar | | align="left" | SRV & containrar | ||
| | | Lina Särnklint | ||
|- | |||
| align="left" | Information, hemsidan, Facebook | |||
| Anna Fornwall | |||
|- | |- | ||
| align="left" | [[Kabel-tv]] | | align="left" | [[Kabel-tv]] och fiber | ||
| | | Gustav Gafvelin | ||
|- | |- | ||
| align="left" | | | align="left" | Garage | ||
| | | Jenny Lantz & Jan Engström | ||
|- | |- | ||
| align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter | | align="left" | Kontakter med organisationer och myndigheter |
Nuvarande version från 25 april 2024 kl. 08.57
Styrelsemedlemmar 2024
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | Lina Särnklint | Mbv 274 | |
Kassör | Kaj Nord | Gkv 18 | |
Sekreterare | Anna Fornwall | Gkv 54 | |
Ledamot | Gustav Gafvelin | Gkv 76 | |
Ledamot | Jan Engström | Mbv 370 | |
Suppleant | Hannes Falk | Gkv 74 | |
Suppleant | ---- |
Kontakta styrelsen
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
Ansvarsområden 2024
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme | Hannes Falk |
El, belysning och elbilsladdning | Jan Engström |
Lekplatser | Lina Särnklint |
Grönområden och Städdagar | Lina Särnklint |
SRV & containrar | Lina Särnklint |
Information, hemsidan, Facebook | Anna Fornwall |
Kabel-tv och fiber | Gustav Gafvelin |
Garage | Jenny Lantz & Jan Engström |
Kontakter med organisationer och myndigheter | Jenny Lantz |
Nycklar & Förråd | Jenny Lantz |