Styrelsen: Skillnad mellan sidversioner
Hoppa till navigering
Hoppa till sök
Admin (diskussion | bidrag) |
Admin (diskussion | bidrag) Ingen redigeringssammanfattning |
||
Rad 25: | Rad 25: | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Mattias Eriksson | ||
| Gkv 16 | |||
|- | |||
| Ledamot | |||
| Lina Särnklint | |||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Ledamot | | Ledamot | ||
| | | Angelica Blomqvist | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Suppleant | | Suppleant | ||
| Hannes Falk | | Hannes Falk | ||
| Gkv 74 | | Gkv 74 | ||
|- | |||
| Suppleant | |||
| Anna Fornwall | |||
| Mbv 274 | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
Versionen från 30 april 2022 kl. 16.29
Styrelsemedlemmar 2022
Uppdrag | Namn | Adress | Telefon |
---|---|---|---|
Ordförande | Jenny Lantz | Mbv 286 | 08-88 69 73 |
Vice ordförande | |||
Kassör | Anders Thunholm | Mbv 332 | |
Sekreterare | Fredrik Roos | Mbv 334 | |
Ledamot | Mattias Eriksson | Gkv 16 | |
Ledamot | Lina Särnklint | ||
Ledamot | Angelica Blomqvist | ||
Suppleant | Hannes Falk | Gkv 74 | |
Suppleant | Anna Fornwall | Mbv 274 |
Kontakta styrelsen
styrelsen@baecken.org - som går till alla i styrelsen
Ansvarsområden 2022
Ansvarsområde | Namn |
---|---|
VA & Fjärrvärme, el, belysning | |
Lekplatser | |
Grönområden och Städdagar | |
SRV & containrar | |
Information, hemsidan, Facebook, Kabel-tv | |
Kontakter med organisationer och myndigheter | |
Nycklar & Förråd |